Вхідні двері

Установка металевих вхідних дверей і поліетиленових вхідних дверей

Вхідні двері підвалу можуть служити різним цілям. Якщо ви плануєте зберігати в підвалі великі предмети, наприклад, меблі, зазвичай вхідні двері в підвалі є найкращим варіантом для входу. Це може бути єдиний варіант. Через їх великого розміру, вони ідеально підходять для доступу з цими великими предметами.
Коли ви встановлюєте двері підвалу, у вас є кілька варіантів. Більшість старих вихідних дверей https://sezonplus.com.ua/uk виготовлені зі сталі, яка, очевидно, призначена для роботи у важких умовах, але зазвичай піддається корозії і іржі з плином часу. Другий варіант — це поліетиленові двері, які довговічні, легкі і стійкі до іржі і корозії. З цієї причини поліетиленові двері зазвичай рекомендуються для установки.
Металеві вхідні двері
Через зношеність старі металеві двері важко видалити. Як правило, вам доведеться використовувати холодну зубило або пилу зі зворотно-поступальним рухом, щоб розрізати кріплення, які кріплять дверну раму до бетону. Коли це буде зроблено, зітріть всю стару замазку і очистіть поверхню, готуючись до установки нових дверей.
Тепер, коли у вас є чиста поверхню, огляньте її на наявність дефектів, тріщин і т. Д. Якщо виникнуть будь-які серйозні проблеми, ви повинні виправити їх перед установкою нових дверей. В іншому випадку виміряйте і вирівняйте, де ви хочете просвердлити отвори для анкерних болтів. Для цього застосування вам слід використовувати свердло для кам’яної кладки з твердосплавним покриттям. Навіть якщо можна використовувати дриль, придбайте ударну дриль для підвищення ефективності.
Коли отвори просвердлені, вставте анкерні болти. Заткніть навколо поверхні, де буде нова дверна рама, щоб створити друк. Ущільнення є важливою частиною для регулювання температури і вологості вашого підвалу.
Покладіть дверну раму вниз і закріпіть її, закріпивши гвинти з вушками через раму в анкерних болтах. Прикріпити двері так само просто, як поєднати петлі двері з петлями на рамі, які кріпляться за допомогою гвинтів і вбити болт, щоб зафіксувати петлю на місці. Як правило, є 2 або 3 петлі на двері, так як є 2 двері в наборі вхідних дверей підвалу.
Забивання петель на місце — це останній крок установки двері, але ви можете прикріпити механізм блокування до ваших дверей. Пофарбуйте ваші двері і її раму, щоб запобігти іржу і корозію.
Поліетиленові вхідні двері
Поліетиленові двері є кроком в порівнянні з металевими дверима, оскільки вони довговічні і легкі, плюс вони не іржавіють і не піддаються корозії. Крім того, установка цих дверей точно така ж, за винятком кріплення дверей до дверних коробів.
Установка дверей варіюється в залежності від виробника. Зазвичай це не складніше, ніж прикріплювати петлі різних типів.
Тепер, коли ви розумієте два найбільш поширених типу вихідних дверей і то, як їх встановлювати, ви вже на шляху до вашої нової вихідних дверей.

Другие статьи по теме

Мастерство и искусство: история и техник...

Игральные карты https://tpsprint. ru/printing_products/sheet_printing/cards/playing_cards/ являются...

Пластиковые панели на балкон

Пластиковые панели широко используются для внутренней обшивки балконов и лоджий. Популярность...

Права на квадроцикл

Права на квадроцикл Сегодня купить права на квадроцикл не проблема. Нас часто спрашивают, какие права нужны на...

Забор из песчаника

Невзирая на то, что современные строительные рынки предлагают многообразный ассортимент различных...

Комментарии

Добавить комментарий

Отображаемое имя пользователя
Адрес электронной почты (не публикуется)

*