Ціна сульфату амонію в Україні

Землеробство – одна з найважливіших галузей, що забезпечують величезне населення країни харчовими продуктами. Аграрії постійно працюють над підвищенням продуктивності земель, прагнучи отримувати рясні врожаї при мінімальних витратах. Однак неможливо нескінченно брати у землі все, нічого не пропонуючи натомість. У процесі інтенсивної експлуатації поле виснажується до межі, нижче якої там можуть рости тільки бур’яни. Необхідним етапом є внесення органіки та мінеральних добрив.

Найбільш ефективним мінеральним добривом є сульфат амонію, використання якого дозволяє істотно підвищити врожайність та якість одержуваної продукції. Препарат універсальний та може використовуватися як для нарощування виробництва овочів, так й фруктів. Наявний в добриві азот надає молодим рослинам потужний імпульс до стрімкого розвитку, а сірка покращує смак та зовнішній вигляд плодів, сприяє їх тривалому збереженню.

Вартість

За запитом сульфат амонію ціна можна отримати десятки пропозицій від безлічі дилерів. Основна частина оголошень – гранули від 5000 грн/т, але є й більш вигідні позиції (наприклад, 21 грн/кг за кристали великим оптом). Виробник підкреслює, що добриво даного типу знаходить найширше застосування в сільському господарстві, починаючи з вирощування зернових, картоплі та закінчуючи фруктами. Щодо норм внесення однозначної відповіді бути не може, оскільки все визначається специфікою грунту, видом вирощуваної культури, а також суб’єктивним судженням землероба.

Вивчаючи питання сульфат амонію ціна, важливо відразу визначитися щодо способу внесення. Якщо добриво буде засипатися за допомогою сівалки, ідеальним рішенням буде покупка гранульованого препарату. Якщо ж грунт має бути удобрюваним крапельним способом, краще купити кристалічний склад. Кристали швидше розчиняються у воді, не засмічують систему.

Переваги

Сульфат амонію – ідеальний препарат для садівника та городника-аматора, що характеризується низькою ціною та високою ефективністю:

1. Після обробки ділянки цим добривом овочі, ягоди та фрукти стають більш соковитими, набувають вишуканий насичений смак.

2. Дачники вибирають цей склад, маючи на увазі його низьку токсичність.

3. Підживлення сіркою та азотом відбувається протягом тривалого часу. Коренева система рослин вбирає потрібні речовини поступово.

4. Не заважає дії інших препаратів, які активно використовуються дачниками, садівниками та городниками протягом сезону.

5. Розчин для внесення готується дуже просто. Отриманий ефект помітний протягом усього літа.

6. Склад підходить для будь-яких грунтів. Необхідно тільки уважно вивчити інструкцію до застосування.

Мікродобрива

Високий попит на олію зумовив провідні позиції соняшнику в структурі займаних площ. Щорічно висівається до 6 мільйонів гектарів цієї культури. Соняшник – висока потужна рослина, що має подібну насосу кореневу систему, що викачує воду та поживні речовини з грунту на глибину до 2-х метрів.

Мікродобрива для соняшника дозволять керувати висотою рослин, знизити залежність від поливу, підвищити стійкість проти шкідників та хвороб, отримати рясний урожай. Мікродобрива для соняшника містять елементи, які сприятимуть розвитку коренів та репродуктивних органів з величезним числом квіток. При використанні мікродобрив насіння будуть більш маслянистими.

Другие статьи по теме

Основы партнерских программ.

Основы партнерских программ. Основы партнерских программ. Партнерская сеть : тип поставщика партнерских технологий. Партнерские...

Особенность работы колонки для нагрева в...

Особенность работы колонки для нагрева воды. Особенность работы колонки для нагрева воды. За последнее десятилетие газовые водонагревательные...

Особенность устройства вентиляции в стро...

Особенность устройства вентиляции в строительном секторе. Особенность устройства вентиляции в строительном секторе. САНТЕХНИКА Податливая шпатлевка,...

Как без лишних проблем уложить тротуарну...

Как без лишних проблем уложить тротуарную плитку своими руками? Как без лишних проблем уложить тротуарную плитку своими руками? Сделать удобным передвижение по...

Комментарии

Добавить комментарий

Отображаемое имя пользователя
Адрес электронной почты (не публикуется)

*