Розвиток будівельної галузі. Чого чекати далі?

На даний момент в Україні процвітає будівництво новобудов з різними видами житла. Через економічну ситуацію в країні зараз дуже популярно бюджетне житло. Це маленькі однокімнатні квартири або стандартні двокімнатні приміщення, які знаходяться в більш старих будівлях і подалі від центру міста. Аналогічна ситуація і на заході України. За статистичними даними продаж квартир в місті Чернівці більш активно відбувається в бюджетному сегменті, в той же час квартири в елітних новобудовах купують зараз набагато рідше. Доволі бюджетні варіанти на цьому сайті http://suzirya-ltd.com/pro-kompaniyu .

Через це, забудовники взялися будувати бюджетні новобудови, пропонуючи, як можна більше акцій, знижок та періодичні зниження ціни.

Наприклад, коли національна валюта гривня опустилася майже до 38 грн. за долар, то квадратний метр у бюджетній новобудові в середньому коштував 12000 грн. І в такий момент люди все одно намагалися вкладати в нерухомість, щоб якось зберегти свої гроші в довгостроковій перспективі. Коли гривня повернулася до рівня 22-23 грн. за долар, забудовники почали пропонувати ці ж варіанти житла в середньому за 8500 грн. за метр квадратний.

Більшості покупців, хто взяв іпотеку, кредит перерахували за новим курсом і скинули навантаження на платежі. Деякі компанії пішли іншим шляхом. При зміні курсу, вони надали знижки або включили у вартість оплати первісний ремонт квартири.

Ціни на вторинному ринку міцно залежать від курсу долара. Це через те, що там немає оплат за квадратний метр. Продавці своїх квартир відразу виставляють ціни в доларах за все житло цілком. Для тих, хто давно зберігає гроші у валюті, стрибки курсу та цін у гривні не мають абсолютного значення.

Однак, для тих, хто довірився гривні, обов’язково шукає, як можна дешевше і більш економно купити житло. Популярністю для таких клієнтів користуються іпотечні кредити. Ціна розбивається на платежі в гривнях. Виплачуючи кредит, можна заселитися в квартиру, і починати нове життя. Для тих, хто відразу має можливість оплатити повну суму, схильні купувати квартири на вторинному ринку.

Через складну економічну ситуацію експерти прогнозують, що купити квартиру в Чернівцях в новобудові в перспективі можна буде дешевше, ніж раніше. Ознайомитись з сайтом з продажу квартир в новобудовах можна тут http://suzirya-ltd.com/ . Це буде вимушений крок забудовників, щоб підвищувався попит. Тільки такий сценарій подій на ринку дасть ще більший поштовх для розвитку галузі, яка одна з небагатьох зараз розвивається в країні.

Все зараз залежить від стабільності української економіки. Саме стабільність дуже потрібна в наш час.

Другие статьи по теме

Кредиты под залог недвижимости

Кредиты под залог недвижимости Одна из популярных форм кредитования — кредит под залог недвижимости или бизнеса. Такой кредит в...

Особенности выбора пластиковых окон для ...

Особенности выбора пластиковых окон для дома. Процесс строительства дома всегда доходит до стадии...

Как потратить на уборку квартиры меньше ...

Как потратить на уборку квартиры меньше времени Как бы было здорово просто делать ремонт и не думать о строительной пыли, которая возникает во время...

Виды и принцип работы люминесцентной лам...

Виды и принцип работы люминесцентной лампы Линейной люминесцентной лампой называется ртутная лампа низкого давления, имеющая прямую, U-образную...

Комментарии

Добавить комментарий

Отображаемое имя пользователя
Адрес электронной почты (не публикуется)

*