Планетарний мотор-редуктор 3мп-50

Мотор редуктор 3мп 50

Мотор редуктор 3мп 50 — електромеханічний привід, в якому конструктивно об’єднані зубчастий редуктор з планетарною передачею і електродвигуном.Основна його мета — зниження частоти обертання і передача обертаючого моменту пристроям, призначення яких полягає у будівництві машин та різноманітних агрегатів глобального масштабу.

Швидкість обертання одноступеневих мотор редукторів становить від 112 до 280 обертів за хвилину, двоступеневих – від 18 до 90 об / хв, триступеневих–від 2,2 до 16 об / хв.

Крім фланцевого асинхронного електродвигуна пристрій мотор редуктора серії 3мп 50 включає: корпус, двохопорну вісь, колесо першого і другого ступеня, підшипники, сателіти, пробку з віддушиною і для зливу масла, водило, сателіт, щит, вісь сателітів, вал електродвигуна і загартований шліфований вихідний вал, центральне колесо та масло вказівник. В якості опори валів, використовуються підшипники кочення. Для герметичності посадочних місць валу двигуна і вихідного вала встановлюють манжети.

Основними технічними характеристиками планетарного мотор редуктора моделі 3мп 50 є: 1. Потужність електродвигуна, що сягає від 0,18 до 15 кіловат
2. Швидкість обертання вихідного вала, що становить від 2,2 до 280 обертів за хвилину
3. Крутний момент на вихідному валу варіюється від 369 до 750 ньютонів на метр
4. Вага обладнання коливається від 57 до 189 кілограм

Планетарний мотор-редуктор 3мп50 має й додаткові переваги при монтажі, завдяки співвісності валів і можливості фланцевого з’єднання. Найчастіше такі агрегати застосовують для приводу бетонозмішувальних машин, котлів і насосних станцій, в сільському господарстві, для елеваторів, подрібнення, кормопереробки, зрошувальних систем і сушки зерна.

Також, мотор редуктор серії Змп-50 володіє широкими кінематичними можливостями, рівномірним розподілом радіальних сил на корпус, відносно невеликою масою та незначними розмірами, і головне – високою стійкістю до ударних навантажень.

Придбати якісний мотор редуктор групи 3мп 50 доволі просто та легко! Вам варто лише перейти на сайт інтернет-магазину «Термополіс». Каталог нашої продукції містить доволі різноманітні пропозиції стосовно мотор редукторів за привабливою та вигідною ціною. Наша компанія впевнена, що Ви обов’язково зможете знайти та підібрати потрібний Вам продукт.

Другие статьи по теме

Мастерство и искусство: история и техник...

Игральные карты https://tpsprint. ru/printing_products/sheet_printing/cards/playing_cards/ являются...

Пластиковые панели на балкон

Пластиковые панели широко используются для внутренней обшивки балконов и лоджий. Популярность...

Права на квадроцикл

Права на квадроцикл Сегодня купить права на квадроцикл не проблема. Нас часто спрашивают, какие права нужны на...

Забор из песчаника

Невзирая на то, что современные строительные рынки предлагают многообразный ассортимент различных...

Комментарии

Добавить комментарий

Отображаемое имя пользователя
Адрес электронной почты (не публикуется)

*