Оренда, купівля й продаж нерухомості в Чернівцях

Щороку, в Чернівцях, ринок нерухомості поповнюється все новими пропозиціями його вигідного використання:

• оренда цільових земельних ділянок, приватних будинків, квартир, виробничих приміщень та складів, частин приміщень чи кімнат, літніх дач, споруд;

• продаж будівель, землі і споруд;

• купівля нерухомості.

Вигода з оренди, продажу, купівлі майна

До операцій з нерухомістю в Чернівцях, що приносять максимальну вигоду власнику нерухомості у вигляді грошового прибутку, відносяться:

• довгострокова або короткострокова передача майна в оренду жителям громади в Чернівцях та юридичним особам;

• продаж будинків, котеджів, землі.

До операцій з нерухомим майном в Чернівцях , що приносять вигоду орендарю або покупцю у вигляді отримання майна в тимчасове або постійне користування, належать:

• взяття в оренду нерухомість Чернівці http://www.0372.ua/estate на основі договору оренди;

• купівля землі, споруд, будинків на підставі договору купівлі-продажу.

Тривало і регулярно, поповнюється, попит і пропозиція, на відкритому ринку неспеціалізованими приміщеннями. Оскільки, такі об’єкти вільно здаються і беруться в оренду, купуються і продаються. Майно довгострокового використання і неспеціалізованого призначення можна використовувати у прямих цілях, не змінюючи його основне призначення та не вкладаючи гроші в його реконструкцію.

Основні умови оренди, купівлі-продажу

Орендарю варто знати, що основними умовами договору оренди, а також параметрами при пошуках майбутнього орендованого приміщення є розмір орендованої площі та розмір орендної плати. Розмір площі орендованого приміщення застосовується при розрахунку орендної плати. До орендованої площі, по правилах, включають не тільки площу прямого використання (на якій розміщується орендар – квартира, кімната, частина офісу), але й частину площі загального використання (коридор, туалет, підсобне приміщення і т.д.). Саме ці показники впливають на рахунки за опалення, електроенергію, воду та обслуговування приміщення. Для правильного визначення розміру орендної грошової плати, в обов’язковому порядку, проводиться експертна оцінка орендованої нерухомості, яку зобов’язаний провести орендодавець відповідно до закону про оцінку майна. Договір оренди необхідно заключати для отримання гарантій обох сторін.

Перед укладенням договору купівлі-продажу, відвідайте нотаріальну контору, в якій оформлятиметься договір. Дізнайтеся по більше інформації про покупця (продавця), адже інколи саме цей фактор може вплинути на успішність і результат операції. На момент купівлі-продажу, всі документи обох сторін мають бути повністю готові: документи про право власності власника (технічний паспорт, свідоцтва про право власності, витяги з державних реєстрів про власників нерухомості, звіт з оцінки та рецензія на нього) та особисті документи покупця. Інколи, документи необхідно поновити, адже вони мають свій строк дійсності. Зверніть увагу на ринкову вартість згідно звіту, з якої сплачуватиметься податок та збори. В деяких випадках податок не сплачується взагалі. Сторони повинні обговорити суб’єкта плати витрат (тобто хто і в якій частині буде оплачувати витрати пов’язані з купівлею-продажом). Підрахуйте всі свої та спільні витрати. Все вирішує домовленість сторін.

Другие статьи по теме

3d печать

3d печать (подробнее) дает возможность создавать и развивать наше будущее. Многолетний опыт работы с...

Ремонт пластиковых окон своими руками

Ремонт пластиковых окон своими руками заказать не проблема. Сегодня мы хотели бы затронуть тему...

Деревянные ящики

Деревянные ящики Современная наука не стоит на месте, каждый год исследования открывают всё более и более новые...

Выбор межкомнатных дверей

При выборе новых межкомнатных дверей на https://www. dver-k. ru для вашего дома или офиса важно...

Комментарии

Добавить комментарий

Отображаемое имя пользователя
Адрес электронной почты (не публикуется)

*