На що звертати увагу при виборі матраца?

Питання про те, як правильно вибрати матрац, задають собі багато. Річ, яка на перший погляд здається елементарною, може стати неабиякою проблемою. Щоб цього не відбулося, для початку потрібного визначитися з його критеріями. Популярні зараз матраци з незалежними пружинами або без них, розрізняються вони і по видах наповнювачів, і за якістю чохлів. Як правило, моделі з незалежними пружинами коштують дорожче, ніж на пружинних блоках.

Замислюючись про те, як вибрати ортопедичний матрас Львів http://matroluxe.org.ua/ , вирішите, для чого саме він вам потрібний. В тому випадку, якщо у вас бувають болі в спині, а це звичайна ситуація при сидячій роботі і малорухливому способі життя, то кращим варіантом стане анатомічний, або, як його ще називають, матрац ортопедичний комфорт. Ці моделі рівномірно розподіляють вашу вагу і підтримують хребет, дозволяючи максимально понизити навантаження на його відділи.

Наступне питання: як вибрати матрац по вигляду наповнювача. Найбільш популярні природні матеріали: кокосова койра, висушені водорості і каучуковий латекс. У деяких моделяхвикористовується кінський волос, але стоять вони досить дорого. Латекс, який отримують з соку гевеї, що виростає в Південній Америці, що загуснув, хороший тим, що має антибактеріальні властивості, а також може приймати контури фігури людини, яка на нім лежить.

Перш ніж остаточно вирішити, як правильно вибрати матрац http://matroluxe.org.ua/matraci.html , виходячи з властивостей тканини, що використовується для оббивки, слід ознайомитися з матеріалами. Кращими якостями володіє оббивка з різних видів бавовняних тканин, проте вони накопичують пил, тому потрібно або вибирати матрац із знімним чохлом, який можна періодично стирати або віддавати в хімчистку, або зупинитися на штучному волокні. Варто також враховувати, що стьобане покриття служить набагато довше гладкого.

Також важливим залишається момент, як вибрати матрац, враховуючи сезонність. Двостороння кліматична модель, шерстяна сторона якої акумулює тепло, а бавовняна на жарку пору року відмінно поглинає вологу, оптимальним варіантом буде матрац зима літо.

Ще один момент — як вибрати ортопедичний матрац matrasy-pruzhinnye-ortopedicheskie.php залежно від його жорсткості. Матраси Львів матролюкс випускаються моделі м»які, напівжорсткі і жорсткі. Краще всього розподіляють навантаження саме жорсткі моделі, але не кожен відчуває себе таким, що відпочив після сну на подібному ложі. Відмінність м»яких матраців в тому, що вони не забезпечують достатньої підтримки хребта, тому м»язи не відпочивають як слід, а знаходяться в напрузі. Категорія жорсткості безпосередньо пов»язана з кількістю пружин і щільністю наповнювальних шарів.

Яка ж їх градація? Середню жорсткість мають моделі, оснащені пружинами і що мають наповнювача зі вспененного латексу. М»якими по праву вважаються безпружинні латексні матраци, проте якщо в них використовувалася кокосова койра, то їх жорсткість набагато збільшується. Такі слід вибирати людям з надмірною вагою.

Висота матраца може коливатися від восьми до двадцяти одного сантиметра, чим він вищий, тим краще у нього амортизація. Також моделі підрозділяються на одно-, півтора- і двоспальні.

Властивості пружин матраса теж слід враховувати, оскільки для кожної ділянки матраца існує своя градація. Наприклад, найбільше навантаження завжди буває на середину ліжка, а також на ту сторону, куди найчастіше сідають. Різні по діаметру пружини надають масажну дію на тіло сплячої людини. Незалежні, такі, що скріпляють тільки за допомогою матерчатих чохлів — підтримку поперекового, плечового і шийного відділів, а також голови, кісточок і ступень ніг.

Другие статьи по теме

3d печать

3d печать (подробнее) дает возможность создавать и развивать наше будущее. Многолетний опыт работы с...

Ремонт пластиковых окон своими руками

Ремонт пластиковых окон своими руками заказать не проблема. Сегодня мы хотели бы затронуть тему...

Деревянные ящики

Деревянные ящики Современная наука не стоит на месте, каждый год исследования открывают всё более и более новые...

Выбор межкомнатных дверей

При выборе новых межкомнатных дверей на https://www. dver-k. ru для вашего дома или офиса важно...

Комментарии

Добавить комментарий

Отображаемое имя пользователя
Адрес электронной почты (не публикуется)

*