Мотоблок та універсальність його застосування

Мотоблок – це малогабаритний трактор, що відрізняється від самого трактора своєю компактністю та функціями. Якщо трактор – це насамперед тягач, то задачі, які виконує мотоблок, пов’язані з його допоміжною комплектацією. Мотоблоки використовуються для обробки ґрунту, скошування трави, очищення снігу, оранки, боронування…

Мотоблоки розрізняються за способом агрегування. Виділяють колісні мотоблоки та мотокультиватори. Відрізняються ці види пристроїв тим, що у колісного мотоблока робота знаряддя здійснюється за допомогою ходової частини, а у мотокультиватора цю функцію виконує допоміжна вісь.

Якщо ви вирішили купити мотоблок http://motobloklviv.com.ua/ , ви повинні чітко розуміти, для яких робіт ви будете його використовувати. Виходячи з цього, ви повинні вибрати вид пристрою та допоміжне обладнання до нього. Потужність двигуна мотоблока, який ви купуєте, повинна також відповідати розмірам ділянки, яку ви збираєтесь обробляти. Наприклад, для ділянки меншої за 20 соток по площі, вам вистачить двигуна у 3,5 кінських сил. Якщо ж ви власник 4 гектарів землі, вам знадобиться більш потужний пристрій у 9,0 к.с, про це треба знати, купуючи мотоблок Зубр http://motobloklviv.com.ua/motobloki-zubr/ (Zubr).

Для цих пристроїв існує також таке поняття, як ширина захвата. Цим більший цей показник, тим більшу площу ділянки пристрій може обробити за один і той же час. Якщо ви бажаєте зекономити на пальному, ми радимо вам купити мотоблок з більшою шириною захвату /stati/motoblok-ta-universalnist-iogo-zastosuvannya.php .

Мотоблок – це пристрій, який керується виключно руками оператора, однак ряд функцій, що пов’язані з керуванням двигуном і трансмісією, можна використовувати за допомогою ричагів та кнопок.

Не зайвим іноді стається вантажний візок для мотоблока. Цей пристрій зазвичай використовується для агрегатів середніх і важких класів. Вантажний візок може стати у пригоді лише на твердому ґрунті, за умови, що перевезення вантажу відбувається на невеликі відстані.

Універсальний мобільний трактор, про який йшла мова у цій статті стане для вас незамінним помічником під час обробки земельних ділянок та їх культивування.

Другие статьи по теме

Муфты чугунные и оцинкованные

Муфты чугунные и оцинкованные здесь ‒ изделия отечественной металлургии, являющиеся неотъемлемыми...

Особенности выбора лепного декора

Использование гипсового лепного декора для отделки стен и потолков в квартирах, офисах, общественных...

Отделочный материал на потолок кухни - к...

Осуществляя выбор отделочного материала для потолка кухни на https://buddah. com.

Виды чехлов для iPhone

Чехол – один из самых популярных и многообразных видов аксессуаров. Даже самые рьяные поклонники...

Комментарии

Добавить комментарий

Отображаемое имя пользователя
Адрес электронной почты (не публикуется)

*