Київська будівельна компанія – обирайте найкращих!

Власне житло – одна з найголовніших потреб сучасної людини. Свій куточок, в якому можна відпочити після насиченого дня, відгородитись від усього світу й провести час зі своєю сім’єю. Тому, нема нічого дивного в тому, що будівельна галузь розвивається і працює вдень і вночі. Звичайно, бувають важкі періоди, такі як світова економічна криза. Вона тільки на деякий час змогла призупинити будівництво нових осель, але повністю зруйнувати галузь таким факторам не під силу. Відсіялись невеличкі компанії з малим та нестабільним капіталом, залишив на ринку нерухомості тільки найкращі компанії. Однією з них стала  «Київська будівельна компанія». Яка має багаторічній досвід співпраці з українськими та закордонними фірмами з виконання проектних та будівельно-монтажних робіт. Також компанія має в своєму арсеналі всі дозволи та ліцензії на виконання проектних, будівельно-монтажних робіт і виготовлення металоконструкцій.

Історія розвитку компанії.

«Київська будівельна компанія http://www.kievbud.com/ » була заснована майже 11 років тому. За цей час вона завоювала прихильність багатьох людей, які живуть в зведених нею будинках, показавши себе як надійний та гарний партнер. Паралельно з будівництвом багатоповерхівок, компанія займалася реалізацією промислових проектів, як з українськими, так і закордонними партнерами. Яскравими прикладами промислового будівництва є «Лакофарбувальний цех» при ЗАТ «ЛуАЗ» у місті Черкаси, «Завод будівельних сухих сумішей».

Багаторічний досвід роботи сформував основний девіз компанії, який працює і сьогодні – задоволення замовника від співпраці й втілення в життя його побажань у життя.

Колектив компанії.

В колективі компанії працюють найдосвідченіші працівники, які зарекомендували себе з найкращої сторони. Потенціал команди постійно покращується за рахунок залучення молодих співробітників з новими, свіжими та цікавими ідеями. Молоді люди добре розуміють потреби сучасного суспільства. Базуючись на цих знаннях «Київська будівельна компанія» створює найпривабливіші проекти житла для молоді.

Великою перевагою компанії є втілення новітніх технологій за допомогою інноваційного обладнання, комп’ютерної техніки та нових проектних програмамм.

Структура компанії.

На сьогоднішній день «Київбудком» розподілений на декілька підрозділів, що теж є великим плюсом. Кожний підрозділ займається виключно профільною діяльністю, не виконуючи чужі зобов’язання. Такий підхід до роботи забезпечує високу якість готових проектів.

Другие статьи по теме

Особенности выбора пластиковых окон для ...

Особенности выбора пластиковых окон для дома. Процесс строительства дома всегда доходит до стадии...

Как потратить на уборку квартиры меньше ...

Как потратить на уборку квартиры меньше времени Как бы было здорово просто делать ремонт и не думать о строительной пыли, которая возникает во время...

Виды и принцип работы люминесцентной лам...

Виды и принцип работы люминесцентной лампы Линейной люминесцентной лампой называется ртутная лампа низкого давления, имеющая прямую, U-образную...

Конденсат и грибок: почему потеют окна и...

Конденсат и грибок: почему потеют окна и как это исправить   Запотевшие стекла являются бичом многих жителей домов и квартир. Эта проблема проявляется...

Комментарии

Добавить комментарий

Отображаемое имя пользователя
Адрес электронной почты (не публикуется)

*